R     E     K     L     A     M     A
Zapraszamy firmy do prezentowania swojej działalności, asortymentu, usług. Reklama przez cały rok! Zamówienia - prosimy o kontakt [email protected]

Primulator

Firma Primulator zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży i serwisie profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Na terenie Polski biura firmy znajdują się w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Zabrzu i Gdyni. Ponad 20-letnia tradycja i doświadczenie sprawiły, że cieszymy się zaufaniem klientów indywidualnych oraz sieciowych, do grona których należą: Coca Cola, AmRest, McDonald's, Ikea, Statoil, Orlen, BP, Browary, a także liczne hotele, lodziarnie, cukiernie, kawiarnie i restauracje.
Wraz ze wzrostem wymagań klientów, udoskonalamy naszą ofertę, proponując sprzęt najnowszej generacji. Oferujemy produkty renomowanych firm, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania, estetyczny wygląd i ekonomiczna eksploatacja.

Nasza oferta dla rynku kawowego:

Tradycyjne ekspresy do kawy ciśnieniowe Faema
* Automatyczne ekspresy do kawy WMF
* Ekspresy do kawy filtrowanej – Coffee Queen i BUNN
* Młynki do kawy: Gastronomiczne, Sklepowe i domowe (Faema, Casadio, Mazzer, Mahlkonieg)
* Systemy uzdatniania  wody Everpure Claris i Claris Ultra
* Automatyczne palarki do kawy Selmi

Aby zakup był udaną inwestycją specjaliści z działu handlowego służą poradą, dobierając urządzenie do potrzeb i wymogów klienta oraz warunków eksploatacji.

W trosce o pełne wykorzystanie możliwości urządzeń proponujemy profesjonalne szkolenia w zakresie obsługi oraz technologii przygotowywania najwyższej jakości  napojów kawowych. Szkolenia są prowadzone w ramach Akademii Espresso.

Akademia Espresso (www.akademiaespresso.pl) to pierwszy w Polsce usystematyzowany cykl szkoleń, obejmujący szeroką tematykę 'coffee business'. Od 2000 roku szkolimy baristów, pracowników i managerów kawiarni, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie przyrządzania i serwowania kawy, oraz funkcjonowania profesjonalnych lokali kawowych. Szeroka oferta naszych szkoleń obejmuje treningi baristów, szkolenia dla managerów i właścicieli kawiarni, konsultacje, kalkulacje zwrotu inwestycji oraz audyty jakościowe funkcjonujących już na rynku kawiarni, coffee barów i restauracji.

Adresy biur:

Primulator Łódź
ul. Fabryczna 25
90-341 Łódź
Tel.: 42 676 04 74
Fax: 42 676 04 77
[email protected]

Primulator Warszawa
ul. Warszawska 82
05-092 Łomianki
Tel.: 22 498 33 11/22
Fax: 22 751 11 71
[email protected]

Primulator Poznań
ul. Zofii Sokolnickiej 1
60-465 Poznań
Tel.: 61 839 22 06/07
Fax: 61 832 47 40
[email protected]

Primulator Kraków
ul. Pocieszka 11
31-408 Kraków
tel. 510 215 511
[email protected]

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2020
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy