R     E     K     L     A     M     A
Zapraszamy firmy do prezentowania swojej działalności, asortymentu, usług. Reklama przez cały rok! Zamówienia - prosimy o kontakt [email protected]

INSPIRA

Na aromacaffee.eu w dziale Dla Baristy znajdziesz akcesoria kawowe produkowane i importowane przez naszą firmę w najszerszym i stale wzbogacanym asortymencie:
tampery we wszystkich rozmiarach i wielu wersjach, odbijacze profesjonalne, biurowe i domowe do zużytej kawy, dzbanki do spieniania mleka, termometry, szczotki do czyszczenia grup, pędzelki, szpatułki, mieszadła, minutniki do kontroli czasu zaparzania, dekoratory do ozdabiania cappuccino oraz wiele innych przydatnych drobiazgów. W osobnym dziale znajdują się środki chemiczne do czyszczenie grup w ekspresach ciśnieniowych oraz tabletki do ekspresów automatycznych.

Dla wszystkich baristów - artystów akcesoria do Latte - Art.
Przygotowanie cappuccino, latte, latte macchiato wspomogą spieniacze i podgrzewacze do mleka oraz syfony do bitej śmietany. Z urządzeń polecamy młynki do kawy, blendery, miksery do przygotowania napojów oraz wyciskacze do owoców cytrusowych i sokowirówki. Dla zainteresowanych ofertą profesjonalnego wyposażenia proponujemy kostkarki oraz kruszarki do lodu, warniki, ekspresy do kawy, zaparzacze do kawy oraz wyposażenie cateringowe i dystrybutory do gorących i zimnych napojów, które sprawdzą się w każdych warunkach i w każdym miejscu – termosy plecakowe.

Wielbicielom odrobiny luksusu proponujemy serwowanie kawy, herbaty i innych gorących napojów w samowarze elektrycznym. Bogata gama modeli o różnych pojemnościach oraz ponadczasowe wzornictwo pozwala dopasować samowar do każdego wnętrza.

Akcesoria dla baristów, barmanów, sprzęt i urządzenia można zakupić w naszym sklepie internetowym www.all4gastro.pl    
Znajdziesz nas również na allegro gdzie każdy może zakupić specjalnie przygotowane przez nas i tylko tam dostępne zestawy akcesoriów dla baristów i barmanów.

INSPIRA
ul. Cypryjska 95
02-761 Warszawa
Tel./fax +48 22/858 34 90
GSM +48 602 3763 42
e-mail:  [email protected]
[email protected]
www.aromacaffee.eu
www.beem.com.pl
www.samowar.com.pl
www.termosplecakowy.pl

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2020
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy