R     E     K     L     A     M     A
Dział „Nowości” przeznaczony dla firm. Tutaj można umieszczać krótkie informacje o nowościach ze swojej oferty, promocje, nowinki. N [email protected] w celu uzyskania szczegółów.
Strona Główna » Wydarzenia » Nowości na rynku » X-ONE & X-TCI – Najnowsze, designerskie modele marki Conti

X-ONE & X-TCI – Najnowsze, designerskie modele marki Conti

Stworzone, by funkcjonalnością maksymalnie ułatwić pracę baristom. 
Modele marki Conti cieszą oko niebywałym designem. Obudowy w trzech wersjach kolorystycznych sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie, a podświetlana LED-ami przestrzeń zaparzania „Barista Lights" nie tylko dodaje uroku, ale przede wszystkim podkreśla widok doskonałej ekstrakcji kawy. Najnowsza seria X marki Conti to połączenie designu i funkcjonalności na najwyższym poziomie.
Ekspresy posiadają wbudowany panel elektroniczny, na którym wyświetlane są m.in. takie informacje jak ilości zrobionych kaw (espresso, 2x espresso, duża kawa, 2x duża kawa), temperatura wody w bojlerze, a nawet dane kontaktowe najbliższego serwisu. Wyświetlacz pozwala nam nie tylko na wzrokową kontrolę danych, ale także dowolną ich zmianę. Znajdziemy tu funkcję zmiany trybu pracy z normalnego na tryb ECO zmniejszający zużycie prądu czy możliwość zmiany temperatury wody w bojlerze, co zapobiegnie nam przeparzeniu kawy na grupach, ale to tylko garstka możliwości serii X.  Dwa manometry pokazujące ciśnienie w bojlerze i ciśnienie pompy podczas pracy, automatyczne i manualne dobieranie wody z sieci do bojlera bardzo przydatne przy dużych ilościach parzonej kawy, dysza do podawania wrzątku oraz odpływ grawitacyjny tylko pokrótce mogą scharakteryzować funkcjonalność serii X.

W modelu X-TCi ustawiono stałą temperaturę 124°C, dzięki czemu woda dobierana z instalacji wodnej szybko uzyskuje gotowość do parzenia kawy. Dodatkowo zastosowano opatentowany przez markę Conti system TCi, pozwalający na ustawienie temperatury na każdej z grup, niezależnie od siebie i bojlera. Barista pracując na tym ekspresie, może dobrać idealną temperaturę pod wybraną mieszankę kawy oraz używać dysz z parą w sposób ciągły. Ponadto funkcja kontroli przepływu utrzymuje niewiarygodną stabilność termiczną.

Zapraszamy na stronę internetową www.inspiracjekawowe.pl/sklep lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 604 434 008. Więcej informacji udzieli specjalista ds. HoReCa Piotr Prekurat.


SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2019
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy