R     E     K     L     A     M     A
Dział „Nowości” przeznaczony dla firm. Tutaj można umieszczać krótkie informacje o nowościach ze swojej oferty, promocje, nowinki. N [email protected] w celu uzyskania szczegółów.
Strona Główna » Wydarzenia » Nowości na rynku » Wyjątkowa restauracja w Kielcach

Wyjątkowa restauracja w Kielcach

Restauracja Beethoven to pierwszy taki projekt ludzi niesłyszących w Polsce, którzy zrzeszeni w spółdzielni socjalnej postanowili założyć lokal gastronomiczny w Kielcach.
Nikt nie chciał ich zatrudnić więc sami to zrobili. Chęć pokazania światu, że niesłyszący też potrafią i odpowiednia motywacja doprowadziła ich do podjęcia działalności gastronomicznej. 
 
Zapraszamy do odwiedzenia nowopowstałej restauracji w Kielcach mieszczącej sie przy Filharmonii Świętokrzyskiej na ulicy Stefana Żeromskiego 12 (wejście od strony ul. Głowackiego). Nazwa restauracji zaczerpnięta jest od znanego kompozytora muzyki poważnej – Ludwiga van Beethoven’a. Mimo nabytej głuchoty nie stracił siły ducha i kontynuował tworzenie muzyki, która zachwyca do dziś. Jest on główną inspiracją dla ludzi niesłyszących pracujących w restauracji Beethoven. 
 
Pracownicy przeszli fachowe szkolenie baristyczne w Warsztatach kawowych - warsztaty-kawowe.com

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2019
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy