R     E     K     L     A     M     A
Dział „Nowości” przeznaczony dla firm. Tutaj można umieszczać krótkie informacje o nowościach ze swojej oferty, promocje, nowinki. N [email protected] w celu uzyskania szczegółów.
Strona Główna » Wydarzenia » Nowości na rynku » www.coffeepassion.pl - pasjonujący świat kawy...

www.coffeepassion.pl - pasjonujący świat kawy...

U nas odnajdziesz jedynie 100% odmiany Arabiki...

Nowy sklep internetowy Coffeepassion.pl ma w swojej ofercie kawy wypalane tradycyjnymi metodami z ziaren najwyższej jakości, pochodzących z najlepszych plantacji na świecie.
Oferujemy delikatne i subtelne odmiany kaw gatunku Arabika, które pozwalają koneserom wydobyć z nich pełnię doznań zmysłowych i przyjemności.

Nasza kawa pochodzi z dwóch palarni: Sawara we Wrocławiu oraz Kelleran z Krakowa.

W palarni Kelleran kawa wypalana jest tradycyjną metodą, w starej maszynie do wypalania marki „Probat” z 1955r. Sposób wypalania kawy dostosowywany jest do odmiany i cech jakościowych zielonego ziarna. Uzależniamy stopień wypalenia od specyficznych właściwości każdego rodzaju ziarna, znajdując najlepszy poziom na skali pomiędzy jasnym a ciemnym wypaleniem, gwarantujący wydobycie z każdej odmiany bogatego i wysublimowanego zestawu smaków i aromatów.

W palarni Sawara kawa wypalana jest głównie na sposób wiedeński w małej maszynie do wypalania w ilościach "pod zamówienie".

Oprócz kawy oferujemy urządzenia do alternatywnego zaparzania kawy: AeroPress, Chemex, ROK Espresso Maker i inne!

Jako pierwsi w Polsce z dumą możemy ogłosić, że posiadamy w sprzedaży ROK Espresso Maker - ręczny ekspres ciśnieniowy, który swoim "designerskim" wyglądem oraz niesamowicie doskonałą kawą podbił serca smakoszy w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

 Zapraszamy na naszą stronę internetową www.coffeepassion.pl gdzie dowiecie się więcej...

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2019
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy