R     E     K     L     A     M     A
Dział „Nowości” przeznaczony dla firm. Tutaj można umieszczać krótkie informacje o nowościach ze swojej oferty, promocje, nowinki. N [email protected] w celu uzyskania szczegółów.
Strona Główna » Wydarzenia » Nowości na rynku » ŚWIĘTA z ASCASO !!!

ŚWIĘTA z ASCASO !!!

Z nowymi kolorami ekspresów DREAM ! – zestawy ekspres + młynek z rabatem 20% !!! (oraz z dodatkami i kawą gratis !!!)
Miło nam poinformować Forumowiczów z Caffe' Prego o Świątecznej Promocji na ekspresy i młynki z ASCASO FACTORY.
W okresie od 15.11.2013 r do końca roku tj. do 31.12.2012 r wprowadzamy promocyjne, obniżone ceny na młynki i ekspresy z ASCASO FACTORY Hiszpania. W okresie tym wprowadzamy 15% obniżkę ceny na młynki i ekspresy kupowane pojedynczo oraz 20% rabat na zestawy ekspres + młynek. Dodatkowo zakup każdego zestawu ekspres + młynek premiowany będzie kawą CAFFE IZZO w puszce 250 g (plus inne dodatki jak niżej). Promocja dotyczy zamówień realizowanych od ręki z magazynu jak również zamówień przyjętych do realizacji w ww. okresie z terminem dostawy po 01.01.2013 r. W tym drugim przypadku warunkiem skorzystania z promocji jest potwierdzenie zamówienia w formie zaliczki w wysokości 50% wartości zamówienia.


Promocja dotyczy tylko użytkowników Forum CAFFE PREGO !!!


Wszystkie modele posiadają zawór trójdrożny !
Przypominam, że tradycyjnie już do wszystkich ekspresów dodawana jest gratis pojedyncza wylewka do espresso a do ekspresów BASIC, ARC i ARC ONE dodawany jest gratis tamper aluminiowy. Ekspresy DREAM oraz STEEL mają już w fabrycznym wyposażeniu tamper dwustronny aluminiowy a więc do tych modeli dodatkiem specjalnym będzie szczoteczka do filtrów i żaren z włosia. W okresie Świątecznej Promocji Forumowicze do wszystkich kupowanych zestawów otrzymują dodatkowo kawę CAFFE IZZO w puszce 250 g.  
Tradycyjnie też  w okresie ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI wprowadzamy RABAT 10% na wszystkie akcesoria kawowe i kawy z naszej oferty !!!


Nowością będą wprowadzane do oferty po Targach HOST w Mediolanie trzy nowe kolory ekspresów DREAMDREAM Strawberry Gum, DREAM Intense Violet, DREAM Fresh Pistachio.  (zdjęcie poniżej).

http://www.ascaso.pl/dream.html

Życzymy
ZDROWYCH, POGODNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, BOGATEGO GWIAZDORA I MNÓSTWA PRZYJEMNOŚCI Z WYKONYWANIA DLA SIEBIE, RODZINY I ZNAJOMYCH KOLEJNYCH FILIŻANEK KAW Z UŻYTKOWANEGO SPRZĘTU  ASCASO !


F.U.H. AVIN Janusz Hennig
wyłączny importer ekspresów i młynków ASCASO
www.ascaso.pl, e-mail: [email protected]
tel/fax.:(0-42) 674-17-85, tel. kom.: 0-692-751-771


SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2019
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy