R     E     K     L     A     M     A
Dział „Nowości” przeznaczony dla firm. Tutaj można umieszczać krótkie informacje o nowościach ze swojej oferty, promocje, nowinki. N [email protected] w celu uzyskania szczegółów.
Strona Główna » Wydarzenia » Nowości na rynku » Nowość na polskim rynku: Chelton Exclusive Tea Collection.

Nowość na polskim rynku: Chelton Exclusive Tea Collection.

Sklep internetowy "Królewskie Smaki" oferujący na polskim rynku kawy Costadoro, w tym przede wszystkim mieszanki Costaverde, Costadoro Caffe' i Master Club Coffee, a także profesjonalne ekspresy do kawy, proponuje nowość, herbaty Chelton Exclusive Tea Collection. Skierowane są one do biur, idealnie  nadają się także do gastronomii i domu.
Herbaty Chelton są zbierane i selekcjonowane przez doświadczonych kiperów spośród najlepszych liści herbacianych pochodzących z plantacji na Sri Lance.

Chelton Tea Exclusive Collection to bardzo starannie dobrana kolekcja 8 smaków herbat w foliowanych kopertach w dwukomorowych saszetkach filtracyjnych, zawierająca herbaty czarne i zielone, czyste oraz z dodatkami, po 10 sztuk w każdym smaku. W skład Chelton Tea Exclusive wchodzą następujące smaki: herbata czarna, czarna z bergamotką, czarna z truskawką, zielona, zielona z cytryną, zielona z bergamotką, zielona z guanabaną (sour Sup) oraz zielona z jaśminem.

Chelton Tea Exclusive Collection to zestaw herbat idealnie nadający się również na prezent dla partnerów handlowych, najbliższych lub jako prezent okolicznościowy.

Produkty Cheltona od lat nagradzane są złotymi i srebrnymi medalami na międzynarodowych targach spożywczych, czym potwierdzają przynależność do produktów półki Premium i Super Premium.
Inne propozycje herbat i kaw skierowanych do biur, gastronomii i kientów indywidualnych znajdziecie Państwo na stronach Królewskich Smaków. Dla chcących nawiązać stałą współpracę przygotujemy indywidualnie dopasowaną ofertę. Wystarczy skierować zapytanie na [email protected].Królewskie Smaki
ul. Chrzanowskiego 4
04-381 Warszawa
tel.: 022 226-49-95
www.royaltastes.eu
e-mail: [email protected]

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2019
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy