R     E     K     L     A     M     A
Dział „Nowości” przeznaczony dla firm. Tutaj można umieszczać krótkie informacje o nowościach ze swojej oferty, promocje, nowinki. N [email protected] w celu uzyskania szczegółów.

Lato z Ascaso!

– zestawy ekspres + młynek z rabatem 20% !!!
– KOMPLETNY ZESTAW DO KAWY dla gastronomii w cenie 9999,00 PLN netto
Miło nam poinformować Forumowiczów z Caffe' Prego o Letniej Promocji na ekspresy i młynki z ASCASO FACTORY.

Jest to nie tylko zwyczajowo nasza Letnia Promocja ale nawiązanie także do organizowanego po raz trzeci FESTIWALU KAWY w Łodzi.
W związku z tym w okresie od 29.07.2013 r do końca września 2013 r wprowadzamy promocyjne, obniżone ceny na młynki i ekspresy z ASCASO FACTORY Hiszpania. W okresie tym wprowadzamy 15% obniżkę ceny na młynki i ekspresy kupowane pojedynczo oraz
20% rabat na zestawy ekspres + młynek. Promocja dotyczy zamówień realizowanych od ręki z magazynu jak również zamówień przyjętych do realizacji w ww. okresie z terminem dostawy późniejszym (np. w przypadku braku na magazynie danego produktu). W tym drugim przypadku warunkiem skorzystania z promocji jest potwierdzenie zamówienia w formie zaliczki w wysokości 50% wartości zamówienia.
Promocja dotyczy tylko użytkowników Forum CAFFE PREGO !!!


Modele BASIC, ARC Black & Steel, ARC ONE oraz DREAM są dostępne w nowej wersji tj. z termoblokiem Aluminium + Inox i z zaworem trójdrożnym. Przypominam, że tradycyjnie już do wszystkich ekspresów dodawana jest gratis pojedyncza wylewka do espresso a do ekspresów BASIC, ARC i ARC ONE oprócz tacki wielootworowej dodawany jest gratis tamper aluminiowy. Tradycyjnie też  w okresie LETNIEJ PROMOCJI wprowadzamy RABAT 10% na wszystkie akcesoria kawowe i kawy z naszej oferty !!!

Aby umożliwić właścicielom lokali gastronomicznych serwowanie właściwej jakości napojów kawowych wprowadzamy jednocześnie SPECJALNE WARUNKI PROMOCYJNE NA ZAKUP KOMPLETNEGO ZESTAWU DO KAWY. Z takim zestawem można od razu przystąpić do serwowania espresso, cappuccino, latte, latte macchiato itp !!!

ZESTAW PROMOCYJNY to (uwaga - zdjęcie zestawu pochodzi z oferty ASCASO Hiszpania i jest jedynie przykładowe, w konkretnym zestawie promocyjnym jest inny młynek oraz inne akcesoria niż na zdjęciu):

- tradycyjny, profesjonalny ekspres do kawy ASCASO BARISTA 2GR (szczegóły i dane techniczne w opisie produktu)
- młynek do kawy M5 C18 (czarny) produkcji uznanej włoskiej firmy MACAP srl (szczegóły i dane techniczne w opisie produktu)
- podstawa pod młynek z szufladą na fusy (KNOCK BOX)
- wkład zmiękczający wodę wraz z głowicą produkcji firmy 3M o wydajności min. 5000 litrów
- zestaw akcesoriów dla baristy: tamper profesjonalny, stalowy z drewnianym uchwytem, szczoteczka nylonowa prysznica, szczoteczka do żaren i filtrów z włosia, podkładka gumowa do ubijania kawy, dzbanek do spieniania mleka 0,6 l, dzbanek do wlewania espresso do latte 0,15 l
- 12 kilogramów kawy UNIVERSAL CAFFE Extra (daje to około 1200 porcji kawy)
- 12 filiżanek ze spodkiem UNIVERSAL CAFFE espresso
- 24 filiżanki ze spodekiem UNIVERSAL CAFFE cappuccino

Jak widać praktycznie nic więcej nie potrzeba aby zacząć serwowanie wyśmienitej kawy w lokalu !!! To wszystko za jedyne 9999,00 PLN netto !!!

Szczegóły w załączonym dokumencie w JPG (poniżej, w galerii) oraz na naszych stronach internetowych.

Życzymy miłych wakacji z ekspresami i młynkami ASCASO !

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej www.ascaso.pl. Przepraszamy jednocześnie za pewne braki - część tekstów wymaga jeszcze przetłumaczenia. Za kilka dni będzie dostępny nowy cennik ekspresów, młynków i akcesoriów kawowych. W sprawach serwisowych został uruchomiony nowy kontakt - serwis. Strona wykonana jest w technologii umożliwiającej dokonywanie na bieżąco aktualizacji. ZAPRASZAMY !F.U.H. AVIN Janusz Hennig
wyłączny importer ekspresów i młynków ASCASO
www.ascaso.pl
e-mail: [email protected]
www.delicarte.pl
[email protected]
tel/fax.:(0-42) 674-17-85, tel. kom.: 0-692-751-771

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2019
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy