R     E     K     L     A     M     A
Dział „Nowości” przeznaczony dla firm. Tutaj można umieszczać krótkie informacje o nowościach ze swojej oferty, promocje, nowinki. N [email protected] w celu uzyskania szczegółów.
Strona Główna » Wydarzenia » Nowości na rynku » Costadoro Moka, rarytas dla kawoszy

Costadoro Moka, rarytas dla kawoszy

Turyńska palarnia Costadoro należy do najlepszych w całych Włoszech. Od czasu jej założenia w roku 1890 palone w Turynie kawy doczekały się szeregu wyróżnień (ranking Altroconsumo 2008), nagród (złote medale International Coffee Tasting) i certyfikatów („Espresso Italiano” wg INEI) potwierdzających najwyższą jakość.
Dla klientów chcących cieszyć się wybornymi mieszankami spod znaku Costadoro w domu polecamy Costadoro Moka. Jest to grubomielona mieszanka najlepszych arabik z Gwatelami, Kostaryki, Salwadoru, Brazylii i Kenii, świetnie nadającą się do kafetier. Z pomocą domowych kawiarek można wydobyć z niej aromaty pieczonego chleba czy czekolady...

W ramach świąteczno-noworocznej promocji znajdą Państwo tę kawę, jak i inne mieszanki Costadoro, na stronach naszego sklepu www.royaltastes.eu w promocyjnej cenie.

Życząc w nadchodzącym roku forumowiczom portalu Caffe prego! wielu nowych kawowych odkryć przypominamy o trwającej na naszych stronach promocji: do każdych 3 kg dowolnych kaw zamówionych w naszym sklepie otrzymają Państwo puszkę kawy gratis (wystarczy wpisać „caffe prego” w komentarzu do zamówienia).Królewskie Smaki
ul. Chrzanowskiego 4
04-381 Warszawa
tel.: 022 226-49-95
www.royaltastes.eu
e-mail: [email protected]

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2019
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy