R     E     K     L     A     M     A
Dział „Nowości” przeznaczony dla firm. Tutaj można umieszczać krótkie informacje o nowościach ze swojej oferty, promocje, nowinki. N [email protected] w celu uzyskania szczegółów.
Strona Główna » Wydarzenia » Nowości na rynku » "Sekrety kawy. Poradnik dla amatorów i profesjonalistów." - Marcin Rusnarczyk

"Sekrety kawy. Poradnik dla amatorów i profesjonalistów." - Marcin Rusnarczyk

Na kawowym rynku pojawiła się nowa książka o kawie. Jest to poradnik autorstwa Marcina Rusnarczyka - Mistrza Polski Baristów - "Sekrety kawy. Poradnik dla amatorów i profesjonalistów." Pięknie wydana, w twardej oprawie, może być inspirującą lekturą lub też idealnym prezentem.
Książka krok po kroku, wprowadza w świat wyrafinowanych smaków i zapachów. Czytelnik trafia w dobre ręce. Pod okiem doświadczonego baristy i trenera, nie ruszając się z domu, przechodzi praktyczny kurs obsługi zarówno profesjonalnych, jak i domowych urządzeń do parzenia kawy oraz przygotowywania napojów na jej bazie.
Dziś kawa to najpopularniejszy trunek na świecie. Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez kubka tego aromatycznego napoju, ale jedynie nieliczni potrafią sposób jej parzenia podnieść do rangi dzieła sztuki.
 
Dzięki tej książce i zawartym w niej wskazówkom, picie kawy nigdy już nie będzie takie samo. Zdobyta wiedza pozwoli rozkosznie delektować się jej smakiem i czerpać przyjemność z każdej kropli.
 
Sposób picia kawy to element stylu życia. To, jaką kawę pijemy, w jaki sposób ją przygotowujemy i podajemy, odzwierciedla nasze tempo życia oraz indywidualne upodobania. I jeszcze rzecz najistotniejsza - nie pijcie kawy samotnie, bo odbieracie sobie połowę przyjemności. Poczęstujcie swoich bliskich, przyjaciół, znajomych w pracy. Wpadną w zachwyt - to gwarantowane, a niewykluczone, że sami zechcą dołączyć do grona pasjonatów "czarnego złota".
 
Autor sam o sobie:
Z wykształcenia jest pedagogiem. Przygodę z kawą rozpoczął podczas studiów w 2003 roku.
Przez trzy lata był baristą i menadżerem w jednej z warszawskich kawiarni.
W 2005 roku zdobył zdobył tytuł Mistrza Polski Baristów i wystartował na Mistrzostwach Świata Baristów (WBC) w Seattle w USA. W tej rywalizacji zajął 23 miejsce na 36 uczestników.
W 2006 roku rozpoczął pracę w charakterze trenera baristów. Do tej pory w prowadzonych przez Marcina szkoleniach wzięło udział ponad 5000 osób. W tym samym roku zdał egzamin uzyskując tytuł sędziego międzynarodowego zawódów baristów WBC.
Rok później sędziował podczas Mistrzost Świata Baristów w Tokio w Japonii, gdzie został wybrany do sędziowania ścisłego finału.
Od 2007 roku sędziuje podczas zawodów baristów odbywających się w Polsce.
Był również ekspertem w kilkunastu programach telewizyjnych i uczestnikiem kilku kampanii reklamowych.
Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową i eventową "Altercoffe Marcin Rusnarczyk".
 
Książka do kupienia w sklepie Caffe Galeria.
 

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2019
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy