R     E     K     L     A     M     A
Informacje o imprezach kawowych, konkursach, zawodach, spotkaniach baristów, prezentacjach, o siorbaniu, przelewaniu i zaparzaniu - PUBLIKUJEMY BEZPŁATNIE. Zapraszamy firmy, instytucje, kawiarnie do przesyłania nam informacji o wydarzeniach!
Strona Główna » Wydarzenia » Aktualne wydarzenia » Tea & Coffee World Cup 2016

Tea & Coffee World Cup 2016

Po raz pierwszy w Krakowie, w dniach: 10-12 maja 2016 roku odbędą się najważniejsze światowe targi kawy i herbaty.
Tea & Coffee World Cup to również interaktywne warsztaty i sympozja informacyjne z udziałem liderów branży z całego świata.
Tea & Coffee World Cup to jedyny event łączący wszystkie elementy przemysłu kawowo-herbacianego: od ziaren i liści, aż po filiżanki!
Branżowe targi Tea & Coffee World Cup to unikalna szansa na spotkanie potencjalnych dostawców i klientów. Interaktywne warsztaty i sympozja informacyjne przyciągną kupujących i liderów branży z całego świata. Międzynarodowa grupa wystawców, gości i prelegentów dowodzi, że targi Tea & Coffee niezmiennie zajmują pierwsze miejsce na międzynarodowym rynku.
Targi spełniają nie tylko funkcję biznesową, ale również edukacyjną, zaspokajając oczekiwania specjalistów z całej branży kawowo-herbacianej. Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo Lockwood Publications z Nowego Jorku.
Międzynarodowe targi Tea & Coffee World Cup 2016 (10-12 maja 2016, EXPO Kraków) mają za zadanie przedstawić najnowsze trendy branży kawowej i herbacianej. W tym roku, po raz pierwszy w Krakowie, odwiedzający będą mieć możliwość uczestnictwa w wybranych panelach bogatego - i co ważne - bezpłatnego programu edukacyjnego, który zawierać będzie liczne interaktywne warsztaty oraz prelekcje.
W programie wydarzeń towarzyszących znajdują się między innymi: zawody Tea Masters Cup, parzenie i mieszanie herbat, degustacje herbat najwyższej jakości,  degustacje kawy z ekologicznych upraw, warsztaty z optymalizacji e-marketingu, zajęcia dotyczące trendów w branży herbacianej,  aukcja charytatywna.  
Wstęp na Tea & Coffee Word Cup kosztuje 10 euro lub 40 PLN dla całej branży kawowo-herbacianej oraz przedstawicieli pokrewnych i związanych z nią branży.
Płatności można dokonać jedynie gotówką przy kasie w EXPO Kraków. Rejestracja na wydarzenia towarzyszące będzie dostępna również na miejscu. Zarejestrowani odwiedzający mają prawo uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach i zajęciach w cenie biletu wstępu. O udziale w warsztatach decyduje kolejność rejestracji, ilość miejsc jest ograniczona. O uruchomieniu rejestracji online będziemy informować w kolejnych komunikatach.
Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia 10-12 maja 2016 roku w EXPO Kraków!
strona Organizatora: www.worldcupkrakow.com
strona EXPO Kraków: www.expo.krakow.pl
kontakt: Weronika Wirtel, Targi w Krakowie (EXPO Kraków) – [email protected]

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2019
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy