R     E     K     L     A     M     A
Informacje o imprezach kawowych, konkursach, zawodach, spotkaniach baristów, prezentacjach, o siorbaniu, przelewaniu i zaparzaniu - PUBLIKUJEMY BEZPŁATNIE. Zapraszamy firmy, instytucje, kawiarnie do przesyłania nam informacji o wydarzeniach!
Strona Główna » Wydarzenia » Aktualne wydarzenia » Kawa dla Fundacji Poland Business Run!

Kawa dla Fundacji Poland Business Run!

Ruszyła  druga edycja akcji Kawa dla Fundacji. Wsparcie z kaw pomocowych będzie przekazywane na działalność Fundacji Poland Business Run.
Zasady akcji pozostają takie same jak w pierwszej edycji. Dzięki akcji macie możliwość delektować się swoją ulubioną kawą jednocześnie niosąc pomoc innym.
Jak wypić kawę, która pomaga?
Udając się do lokalu jednego z naszych Partnerów i wybierając kawę oznaczoną logo akcji, zdobywasz 50 groszy na działania statutowe Fundacji Poland Business Run.
Nie możesz wyjąć z domu? Nic nie szkodzi, możesz delektować się smakiem swojej ulubionej kawy niezależnie od miejsca w którym ją pijesz, jednocześnie wspierając działalność naszej Fundacji. Wypij Kawę dla Fundacji online.
Jak zostać naszym Partnerem?
Jeżeli prowadzisz lokal serwujący kawę i chcesz dać swoim klientom możliwość zaangażowania się w akcję charytatywną wystarczy, że wejdziesz w zakładkę Zostań Partnerem, dalej już poprowadzimy Cię przez proces rejestracji.
Włącz się w naszą akcję i razem z Fundacją Poland Business Run pomóż innym wyjść na kawę!

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2019
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy