R     E     K     L     A     M     A
Informacje o imprezach kawowych, konkursach, zawodach, spotkaniach baristów, prezentacjach, o siorbaniu, przelewaniu i zaparzaniu - PUBLIKUJEMY BEZPŁATNIE. Zapraszamy firmy, instytucje, kawiarnie do przesyłania nam informacji o wydarzeniach!
Strona Główna » Wydarzenia » Aktualne wydarzenia » COSTA COFFEE najlepszą siecią kawiarni w Europie

COSTA COFFEE najlepszą siecią kawiarni w Europie

Sieć COSTA COFFEE otrzymała dwie najbardziej prestiżowe nagrody branżowe rynku kawiarni – European Coffee Awards 2016. Nagrody wręczono w Budapeszcie podczas Allegra Coffee Symposium 2016. Największa sieć kawiarni w Polsce została uznana za najlepszą sieć w Europie oraz jednocześnie najlepszą sieć Europy Środkowo-Wschodniej.

European Coffee Symposium 2016 – największe doroczne wydarzenie branżowe – odbyło się 23 listopada br.
w Budapeszcie już po raz dziewiąty. Liderzy branży kawiarnianej z całej Europy dyskutowali nad kierunkami rozwoju rynku, a także innowacyjnością branży. Ukoronowaniem wydarzenia było przyznanie najbardziej pożądanych i prestiżowych nagród dla wiodących na rynku sieci kawiarni 2016 roku. COSTA COFFEE otrzymała dwie kluczowe nagrody – dla najlepszej sieci kawiarni w Europie oraz jednocześnie dla najlepszej sieci kawiarni
w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ogromny sukces COSTA COFFEE podczas tegorocznego Allegra Coffee Symposium motywuje podwójnie.
Po pierwsze, Polska jest nie tylko centrum regionu CEE, ale także – wiodącym i kluczowym rynkiem europejskim
na mapie sieci COSTA. Po drugie – oba wyróżnienia zwieńczają niezwykle intensywny i pełen wyzwań rok. Jesteśmy dumni z obu nagród i zmotywowani, by efekty naszej dotychczasowej pracy, realizowanej strategii i wdrożonych innowacji – przekuć w niezmiennie wysoką jakość naszej oferty oraz jedyny w swoim rodzaju klimat kawiarni
z serca Londynu –
komentuje Andrzej Jackiewicz, Dyrektor COSTA COFFEE Polska.

COSTA COFFEE Polska to sieć 134 kawiarni zlokalizowanych w 19 miastach w całym kraju. Od stycznia 2016 r. uruchomiła 22 kawiarnie, wzmacniając tym samym swoją obecność w największych miastach, jak również debiutując na nowych rynkach.


SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2019
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy