R     E     K     L     A     M     A
Prezentujemy sprzęt do parzenia kawy - od dripperów po ekspresy domowe jak i gastronomiczne. Młynki też rozłożymy na czynniki pierwsze...
Zapraszamy firmy do nadsyłania danych technicznych, zdjęć i opisów swoich maszyn.

Portal Caffe' prego!

Portal Caffe prego! jest najstarszym i największym polskim portalem o kawie - powstał 13 lat temu. Od samego początku serwis osiągnął wysoką oglądalność i wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Krzewimy kulturę picia kawy w Polsce, to my zaczęliśmy jako pierwsi zwracać uwagę na to co podają nam w polskich kawiarniach, uczyć, jak powinno wyglądać prawdziwe espresso. Przez wiele lat kultura kawowa w Polsce zmieniła się nie do poznania - a my uczestniczymy w tym procesie od samego początku. W czasach obecnych, gdy społeczeństwo jest już bardziej świadome i chce lepszego smaku kawy, przyszedł czas na propagowanie innych od ekspresu ciśnieniowego metod zaparzania kawy - za pomocą kafetierek, Chemex'ów, wszelkiej maści dripperów czy syfonów. Odkrywamy nowe smaki i możliwości ziaren, utrwalamy nowe pojęcia związane z segmentem kaw Speciality Coffee.

Naszym atutem jest niezależność - pomimo iż po latach "oddanych" kawie sami prowadzimy sklep internetowy z kawą - polecamy produkty i usługi innych firm pozytywnie "zakręconych" na punkcie kawy. Nasz serwis jest opiniotwórczy, co jest bardzo istotne dla firm kawowych jak i ich klientów. Szukając czegokolwiek o kawie i ekspresach internauta zawsze trafia do nas.

A oto nasze pozostałe adresy:
 
caffeprego.com.pl | www.caffeprego.net | www.kawa-online.comwww.kawa-online.pl | www.kawa.org.pl | www.latteart.pl | www.caffeprego.eu | www.cappuccino.net.pl |

Nazwa i znak Caffe' prego! ® jest ZASTRZEŻONYM ZNAKIEM TOWAROWYM. Zabronione jest używanie nazwy i znaku graficznego Caffe' prego! ® przez osoby prywatne, firmy i inne podmioty gospodarcze.

Publikowane na "Caffeprego.pl" teksty i zdjęcia, strony WWW (kod HTML) - są w całości własnością Caffe' prego! ® (chyba, że stosowne podpisy mówią inaczej). Nie mogą być w żaden sposób zmieniane jak również kopiowane na inny serwer w Internecie. Nie można ich używać w celu jakiejkolwiek sprzedaży lub jako materiału towarzyszącego jakiemukolwiek produktowi, który podlega sprzedaży.
Na wszystkie publikowane w serwisie materiały Redakcja posiada zgodę autorów lub właścicieli praw autorskich na ich publikację.
Wszelkie reprodukcje wspomnianych materiałów tylko za zgodą Redakcji muszą zawierać poniższy tekst:
Copryright Caffe' prego! ® (caffeprego.com.pl)

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2019
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy