R     E     K     L     A     M     A
Prezentujemy sprzęt do parzenia kawy - od dripperów po ekspresy domowe jak i gastronomiczne. Młynki też rozłożymy na czynniki pierwsze...
Zapraszamy firmy do nadsyłania danych technicznych, zdjęć i opisów swoich maszyn.

WMF Espresso

Czasami bardzo trudno, wręcz niemożliwe jest, aby w dzisiejszych czasach wymyśleć coś co jest całkowicie nowym urządzeniem. Firmie WMF to się udało, budując najnowszy model WMF Espresso. Ale to nie jest tylko kolejny udany model ekspresu. Pomimo, że premiera WMF Espresso miała miejsce w lutym 2015 na targach Gulfood w Dubaju, ekspres już przeszedł do historii jako pierwszy na Świecie, profesjonalny ekspres tradycyjny w wersji „Fully automatic”. Co ważniejsze, została wykreowana nowa klasa i całkowicie nowy sektor profesjonalnych maszyn do kawy. To nowy kierunek rozwoju ekspresów do kawy. 
WMF Espresso jest wyjątkowym i unikalnym urządzeniem pod każdym względem. Prace konstrukcyjno-projektowe trwały 2,5 roku. Były poprzedzone profesjonalną analizą rynku. W efekcie powstał ekspres, który skupia najlepsze rozwiązania z automatycznych ekspresów, a jednocześnie wyposażony jest w dwie grupy do zaparzania kawy oraz dwie dysze do spieniania mleka – jedna automatyczna, druga tradycyjna. W wyniku takiej kombinacji, ekspres może obsługiwać niedoświadczony użytkownik, jaki i wprawny barista. WMF Espresso na pewno pozytywnie zaskoczy także tych najbardziej doświadczonych. Dlatego WMF rozpoczął kampanie reklamową pod hasłem „Hire who you want”. Przeprowadzone testy porównawcze wykazały, że barista jest w stanie oszczędzić nawet 30-40% czasu na wykonanie tej samej ilości zaparzeń bez utraty jakości kawy, jak w przypadku jego pracy na ekspresie tradycyjnym.
 
 
WMF Espresso posiada 2 wbudowane młynki do kawy oraz bardzo mocno rozbudowaną część związaną z ustawieniami parametrów parzenia kawy. Bardzo inteligentny, auto-diagnostyczny system cały czas monitoruje pracę każdego podzespołu ekspresu. A co najważniejsze, kontroluje cykl parzenia kawy, jednocześnie dokonując autokorekty parametrów w przypadku odstępstw od nominalnych ustawień. Takie rozwiązanie zapewnia najwyższą jakość kawy. Barista, bez względu na poziom wyszkolenia, jest w stanie serwować wyjątkowe coffee menu. Doświadczony Barista ma wszystko co potrzebuje, aby wykazać się swoimi umiejętnościami oraz niczym nieograniczoną kreatywnością.
 
WMF Espresso został wyposażony w nowe oprogramowanie oraz kolorowy wyświetlacz dotykowy. Inne funkcje obejmują odrębne jednostki do parzenia różnych rodzajów kawy. Trzy przyciski napojów dla każdej jednostki, którym można przypisać do 12 modyfikowalnych receptur. Możliwość wyłączenia wewnętrznego młynka, gdy chcemy użyć ziaren z zewnętrznego źródła,  jak na przykład kawa bezkofeinowa. Przycisk BARISTA do ręcznego ustawiania grubości zmielenia ziaren o +/-15%. Z prawej strony  zamontowana została podstawowa dysza pary o zmiennej mocy pary wodnej a z lewej automatyczna dysza pary z możliwością uzyskania  pianki mlecznej o trzech różnych właściwościach.
 
Lista zalet i rozwiązań oraz niepowtarzalnych cech jest bardzo długa. Nie ma możliwości, aby wszystkie opisać. W związku z tym, Primulator od II połowy maja 2015 zaprasza na indywidualne prezentacje w biurach firmy Primulator w Łodzi, Łomiankach (Warszawa), Poznaniu i Krakowie po uprzednim uzgodnieniu terminu. Indywidualna prezentacja może trwać od minimum 45 minut do 2 godzin z degustacją kawy. Serdecznie zapraszamy do udziału w tworzeniu nowej historii profesjonalnych ekspresów do kawy. 
 
Potem jako właściciel możesz „Hire who you want”…www.primulator.pl

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2019
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy