R     E     K     L     A     M     A
Zapraszamy kawoszy, baristów, blogerów, herbaciarzy, kucharzy, smakoszy - wszystkich pozytywnie zakręconych na punkcie smaku! Masz artykuł? Chcesz napisać o czymś ciekawym? Napisz do nas - [email protected]
Zastrzegamy sobie wybór nadesłanych tekstów oraz zmiany tytułów.
Strona Główna » Artykuły » O kawie » GOOD MOOD COFFEE - Nastrój się na kawę!

GOOD MOOD COFFEE - Nastrój się na kawę!

Wyobraź sobie smartfona, który w trzy sekundy zbada Twój nastrój, a następnie zaproponuje pasującą do niego pyszną kawę. Do tego podpowie, jak  ją przyrządzić iatrakcyjnie podać. Niemożliwe? Wręcz przeciwnie. Wszystko dzięki wyposażonej w specjalny „DETEKTOR NASTROJU” darmowej aplikacji mobilnej GOOD MOOD COFFEE stworzonej przez agencję brandingową PND Futura. Aplikacji, zabierającej użytkownika w smakowitą i fascynującą podróż po świecie kawy.
    Aplikacja GOOD MOOD COFFEE powinna przypaść do gustu zarówno tym, których kubki smakowe z czarnym napojem są zaznajomione od dawna, jak i osobom dopiero odkrywającym jego cudowne właściwości i smaki. Przede wszystkim dlatego, że jej obsługa daje wiele radości i jest bardzo intuicyjna. Wystarczy położyć palec na ekranie startowym i odczekać trzy sekundy, aż „DETEKTOR  NASTROJU” zbada i zaproponuje pasującą do nastroju użytkownika kawę. Po kliknięciu w jej nazwę pojawi się informacja o składnikach niezbędnych do przygotowania napoju oraz wizualna sugestia dotycząca formy jego podania.
    Jeżeli któraś z propozycji szczególnie przypadnie do smaku użytkownikowi, może dodać ją do listy ulubionych kaw lub podzielić się przepisem ze znajomymi na Facebooku.W katalogu kaw GOOD MOOD COFFEE znajduje się niemal 30 pozycji zebranych z całego świata. Affogatto, Bicerin, Corretto, Cortado, Long Black czy Red Eye. Oto niektóre z nich. Jak widać, świat kawy jest bardzo bogaty i nie kończy się na rozpuszczalnej z mlekiem i cukrem, latte czy espresso.
    Twórcy aplikacji postanowili zaserwować miłośnikom kofeinowej rozpusty również ponad 40 interesujących informacji na temat historii kawy. Znajdują  się  one  w  zakładce  „Ciekawostki”. Czego między innymi możemy się dowiedzieć? Na przykład jaką rolę w rozwoju kultury i przemysłu kawowego odegrały... kozy. Okazuje się, że była ona kluczowa. Inspiracji do rozmów, oczywiście przy kawie, na pewno zatem nie zabraknie.
    Aplikacja  GOOD MOOD COFFEE od PND Futura jest w pełni darmowa i została stworzona na najpopularniejsze systemy iOS i Android. Więcej informacji o aplikacji można uzyskać na stronie internetowej  http://good-mood-coffee.com/pl/. Na profilu aplikacji na Facebooku https://www.facebook.com/goodmoodcoffee można z kolej śledzić perypetie dwójki sympatycznych bohaterów - filżanki Julie i kubka Maxa, którzy na pewno wprawią fanów w dobry nastrój. 
 
Zapraszamy do wypróbowania aplikacji GOOD MOOD COFFEE i życzymy dobrej zabawy!  

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2019
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy