R     E     K     L     A     M     A
Zapraszamy kawoszy, baristów, blogerów, herbaciarzy, kucharzy, smakoszy - wszystkich pozytywnie zakręconych na punkcie smaku! Masz artykuł? Chcesz napisać o czymś ciekawym? Napisz do nas - [email protected]
Zastrzegamy sobie wybór nadesłanych tekstów oraz zmiany tytułów.
Strona Główna » Artykuły » O kawie » Filip Kontra Kraków

Filip Kontra Kraków

Program Filip Kontra Kraków to krótki wideo felieton, w którym prowadzący Filip zmierza się z najróżniejszymi gośćmi z Krakowa. Od fryzjerów po muzyków, przez pisarzy i magików. Chce w ten sposób pokazać ciekawe osobowości, pełen przekrój krakowskich animatorów kultury, w każdym z możliwych jej przejawów.
W jedenastym odcinku jego gościem, a w zasadzie gospodarzem, jest Marcin ‘Makiato’ Wójciak - znany barista, smakosz i znawca kawy, który z tą branżą związany jest od kilku lat. Makiato bardzo czynnie współtworzy kulturę kawową w Polsce, jest twarzą Krakowa, ma na swoim koncie wiele osiągnięć w najróżniejszych mistrzostwach kawiarskich, m.in. Vice Mistrz Świata Coffee in Good Spirits 2013 (najwyższe miejsce w historii startów Polaków w Mistrzostwach Świata organizowanych przez WCE). Promuje picie świeżo palonej, stuprocentowej Arabiki, którą przygotowuje m.in. w odcinku.Strona programu:
http://krakow-kontra.pl/

Facebook:
https://www.facebook.com/KrakowKontraResztaSwiata?fref=ts
https://www.facebook.com/marcinmakiato?fref=ts

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Aktualnie brak komentarzy do tego artykułu.
Bądź pierwszy - dodaj coś od siebie!

WARTO ZOBACZYĆ


CaffePrego na FACEBOOKU

Wszelkie prawa zastrzeżone © Caffè prego! 2019
Projekt i wykonanie: Netsoftware
   |    Reklama    |    O Nas    |    Kontakt z Redakcją    |    Regulamin Konkursowy